Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

modNAuka

modNAuka

Nauka jest trendy i fajnie się ją nosi. Nie w przenośni. Dosłownie. Nie wierzycie!? Zerknijcie na koszulki z serii modNAuka!

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku 

W 2016 roku wystartowaliśmy z własną linią projektotową: modNAuka. Za pomocą wyjątkowych ilustracji i odniesień do ważnych naukowych tematów chcemy pokazać, że nauka może być inspirująca, intrygująca i ekscytująca, że świat nauki jest bliski sztuki. Ewolucyjne zmiany, tajemnicze budowle z czasów starożytnych lub obiekty w kosmosie mogą być nie tylko polem badań i studiów, ale i mogą wywoływać pozytywne emocje, wzbudzają zachwyt, a nawet poczucie piękne. To nie fałsz, nauka jest piękna!

Obecnie grafiki modNAuka dostępne są na koszulkach w różnych kolorach.

Czy te koszulki można kupić? NIE! Czy można jest dostać za darmo? NIE! Można je będzie wygrywać w całej serii konkursów na naszym fanpage'u Cafe Nauka.

Śledźcie
Cafe Nauka i... wygrywajcie!

seria 2018

Mamy ją! Jest! Medycyna serca 2018! Nowa koszulka z serii #modNAuka debiutuje specjalnie w przeddzień tego święta, gdy zewsząd nadciągają hordy lukrowanych serc. Czy nasze nie jest wspanialsze? A jeszcze wrzucone na koszulkę ... cud! Grafika - DrobneKreski.

seria 2017

Idzie nowe! W 2017 roku objawiły się kolejne wzory grafik z serii modNAuka. Tym razem nasze koszulki ozdobimy ilustracjami odwołującymi się do haseł: Atomy i Cywilizacja. Przyznajcie - to kluczowe słowa/zjawiska określające nasz świat i zarazem wielkie pole badań naukowych - zarówno z zakresu nauk ścisłych, jak i humanistyki. Podobnie jak w roku poprzednim, także teraz grafiki są dziełem Szymka Drobniaka (DrobneKreski).

Atomy i Cywilizacja są dostępne na koszulkach, których kolor sięga od bieli po granatowo-szary.

 

seria 2016

Na początek prezentujemy dwie grafiki autorstwa Szymka Drobniaka (DrobneKreski), elegancko nadrukowane na koszulkach. To, że zdecydowaliśmy się rozpocząć od przedstawienia dwóch tematów: Ewolucja i Dawne czasy nie wynika z faktu, że są one ważniejsze od innych. W planach kolejne wzory: atomy, kardiologia, pewnie też coś z chemii, nauk o jezyku czy kartografii. A może jeszcze coś innego. :)

Wersja Ewolucja dostępna jest na koszulce fioletowej i czarnej, zaś wzór Dawne Czasy na koszulkach: błękitnej i białej. Oba wzory wykonane są na koszulkach o kroju damskim i męskim :)

   modNAuka ruszyła w świat!

Pierwsze zdjęcia ze świata w naszych koszulkach ‪#‎modNAuka‬. Gosia w kanadyjskim synchrotronie Saskatoon, Monika na Zamku Królewskim w Warszawie i Aneta przed Uniwersytetem Warszawskim. Przyznajcie, że prezentują się szykownie w naukowym otoczeniu, ubrane przez sympatyczne Panie!

 

I kolejne zdjęcia naszych sympatyków (i sympatyków naszych koszulek): Mateusz przed Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ, Darek ze słynnym Double Arch w tle (Utah, USA) oraz Ania na historycznej starówce w Paczkowie.