Małopolska Noc Naukowców 2023

W 2023 roku również zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Małopolską Noc Naukowców, która odbędzie się w ostatni piątek września. To właśnie wtedy najstarsza uczelnia w Polsce otworzy swoje drzwi, aby pokazać, jak powstaje nauka.

Zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na UJ, która zgodnie z tradycją odbywa się w ostatni piątek tego miesiąca, czyli 29 września. Rejestracja rozpocznie się 21 września o godz. 9:00.

Fascynujące prezentacje, spektakularne pokazy i eksperymenty, inspirujące wykłady oraz ciekawe warsztaty to tylko część naszych propozycji. Jeżeli więc macie ochotę posłuchać wszechświata, pobawić się piorunami w mikrofali, zobaczyć symulację erupcji wulkanu i giełdy papierów wartościowych, zerknąć do największego w tej części Europy synchrotronu rozpędzającego cząstki do ogromnych prędkości albo poszukać ucieczki w naukowym escape roomie, to śmiało wpadajcie na nasze wydarzenie!

PROGRAM WYDARZENIA

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Linki do rejestracji:

• Wydział Chemii UJ - LINK
  • Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ - LINK
  • pozostałe wydziały i jednostki UJ - LINK

Ankiety ewaluacyjne (zapraszamy do podzielenia się swoją opinią dot. wydarzenia):

----------

• Kiedy: 29 września 2023,
  • Gdzie: Kampus UJ, centrum Krakowa, Pasmo Sowińca (Obserwatorium Astronomiczne UJ), Kraków-Prokocim,
  • Kto: wszyscy zainteresowani od 5. roku życia (ograniczenia wiekowe dotyczą poszczególnych wydarzeń),
  • Jak: rejestracja na wybrane wydarzenia (od 21 września, od godz. 9:00).

Regulamin wydarzenia

Organizacja parkingów w trakcie wydarzenia

----------

Małopolska Noc Naukowców 2022-2023 - projekt finansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej „Horyzont Europa” na podstawie umowy o udzielenie dotacji nr 101061168.

Logo UJ, UM, UE

Zobacz video galerię