Jedyna taka noc na Uniwersytecie Jagiellońskim

25 września 2015 roku można wziąć udział w jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu - w Małopolskiej Nocy Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim

Pod osłoną nocy swe pracownie i laboratoria otworzą naukowcy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Będą chcieli rozbudzić Waszą ciekawość licznymi eksperymentami, pokazami i wykładami - dotyczącymi różnych dziedzin nauki.

Jeśli chcecie spotkać się twarzą w twarz z muszką owocówką, dowiedzieć się jak wyhodować skórę w butelce, przekonać się czy można widzieć uszami, posłuchać o matematycznych skandalach lub z chemikiem podążać po śladach zbrodni – nie może Was tam zabraknąć! Te i wiele innych, fantastycznych ciekawostek, pokazów i warsztatów, właśnie w tę jedną noc, będziecie mogli chłonąć  na różnych wydziałach Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Koordynator projektu na UJ – Dział Promocji i Informacji UJ – wraz z 23 jednostkami naukowymi UJ, umożliwią Wam wzięcie udziału w tworzeniu nauki.

Koniecznie musicie być z nami!

Program Nocy Naukowców 2015 na UJ (PDF)
Wydarzenia na wszystkich uczelniach: www.nocnaukowcow.malopolska.pl

Wstęp wolny! Na niektóre zajęcia obowiązuje rejestracja. Zapraszamy

-----------------------------------------------------

Koordynatorem przedsięwzięcia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Projekt „Małopolska Noc Naukowców 2015" współfinansowany jest ze środków Programu Ramowego Unii Europejskiej Horizon 2020 w ramach Akcji Marie Skłodowska-Curie.

------------------------------------------------------------------

Ciekawi świata? Ciekawi nauki? - Zobaczcie blog z ekspedycji do krainy starożytnych Edomitów