Po Nocy Naukowców. Działo się! [zdjęcia]

"Tak jakbyśmy czekali na koncert kogoś znanego. Tyle ludzi chce oglądać naukę" - to słowa zasłyszane wśród oczekujących na pokazy tegorocznej Nocy Naukowców na UJ.

Więcej o nauce?! Dołącz do profilu strony. www NAUKA.uj.edu.pl na Facebooku

Małopolska Noc Naukowców 2016

Frekwencja była szalona. Na większość wydarzeń, na które obowiązywała rejestracja, wolne miejsce wyczerpały się w kilka godzin od rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń. Ludzie siedzieli na schodach (np. na warsztatach fizycznych rozmaitości), tłoczyli się wokół stolików z robotami oraz cierpliwie czekali na swą kolej podczas zajęć z programowania dla początkujących. Wspaniale było widzieć młodszych, nieco starszych i dorosłych gości UJ, którzy z zapałem oraz wielkim zainteresowaniem oglądali i uczestniczyli w pokazach na filozofii, farmacji, religioznawstwie, w synchrotronie Solaris i pozostałych miejscach.

Dziękujemy wszystkim za porzybycie, za cierpliwośc w oczekiwaniu na swe wymarzone warsztaty, a przed wszystkim za to, że nauka wzbudziła w Was WIELKIE WOW, co łatwo było poznać podglądając uczestników w trakcie zajęć.

Do zobaczenia za rok, będzie jeszcze lepiej! :)

ZOBACZ VIDEO

Cafe Nauka Extra. Filmy ze spotkania o szczepieniach
Cafe Nauka "Przestępca i ofiara" [video]